لوگوی فارسی اورنگ
لوگوی فارسی سفید اورنگ

خدمات مالی:

خدمات مالی اورنگ:

شرکت اورنگ با بهره‌گیری از با سابقه‌ترین و خبره‌ترین حسابداران، مدیران و مشاوران مالی خدمات متنوعی را در زمینه مالی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات به طور عمومی زیر مجموعه خدمات جامع مالی و حسابداری، تهیه اظهارنامه‌های مالیاتی و تهیه گزارشات سه ماهه و ارزش افزوده بوده و به شرح زیر میباشند:

خدمات جامع مالی و حسابداری

این خدمات شامل انجام کلیه امور مالی و حسابداری شرکت شامل جمع آوری اسناد و مدارک مثبته، ثبت اسناد در سیستم‌ها، تهیه گزارشات مالی و صورتهای مالی اساسی شرکت و تجزیه تحلیل این گزارشات می‌شود.

خدمات جامع مالی و حسابداری

تهیه اظهارنامه‌های مالیاتی

تهیه اظهارنامه مالیاتی طبق استانداردهای مصوب و روش های مورد قبول سازمان امور مالیاتی کشور،  یکی از  وظایفی است که مودیان مالیاتی باید همه ساله انجام داده و کارنامه فعالیت کسب و کار خود را جهت محاسبه دقیق مالیات، تحویل دهند.

با توجه به حساسیت این کار و جهت استفاده از بخشودگی های  مالیاتی، دریافت معافیت ها و کاهش میزان جرایم قانونی، پیشنهاد می‌شود نسبت به تکمیل صحیح اظهارنامه‌های خود زیر نظر مشاوران تخصصی و مجرب حسابداری اقدام کنید.

تهیه اظهارنامه های مالیاتی

تهیه گزارشات سه ماهه و ارزش افزوده

صورت معاملات فصلی یا گزارش فصلی خلاصه یا مجموعه ای از صورتهای مالی حسابرسی نشده، مانند ترازنامه، صورت سود و زیان و صورتهای نقدی است که توسط شرکتها هر سه ماه (سه ماه) صادر می شود. در این گزارشات علاوه بر گزارش ارقام فصلی، ممکن است نیاز باشد نتایج سالیانه و مقایسه‌ای (به عنوان مثال، سه ماهه سال گذشته تا سه ماهه امسال) را نیز ارائه دهد.

تهیه گزارشات سه ماهه و ارزش افزوده

روش کار ما به چه شکل است؟

قرار ملاقات

۱. قرار ملاقات

شروع هر همکاری با شناخت و نیازسنجی اتفاق میفتد. برگذاری یک جلسه رو در رو یا آنلاین طبق نظر شما بهترین روش برای نیازسنجی و تعیین خواسته‌های شما از ما است.

طرح پیشنهادی

۲. طرح پیشنهادی

با بررسی کامل نیازهای شما و توانمندیهای ما، طرح پیشنهادی اولیه توسط کارشناسان اورنگ طراحی شده و برای بررسی و اصلاحات در اختیار شما قرار میگیرد.

امضای قرارداد

۳. امضای قرارداد

پس از اصلاحات نهایی، شفاف سازی نیازها و خواسته های شما و تعیین دقیق فازهای پروژه، کارهای زیرمجموعه‌ هر فاز و زمانبندی آنها با توافق طرفین، نوبت به امضای قرارداد میرسد.

مشاوره

۴. مشاوره

تیم اورنگ بلافاصله بعد از امضای قرارداد کار را شروع میکند، و از این مرحله تا انتهای پروژه به شما در تک تک مراحل کار مشاوره تخصصی را بر حسب نیاز شما ارائه خواهد داد.

عجله دارید؟

جهت مشاوره و ثبت درخواست فوری می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۷۷۰۹۱۳ و یا شماره همراه ۰۹۱۹۵۱۰۹۱۱۴ تماس حاصل فرمایید.

نیاز به مشاوره