لوگوی فارسی اورنگ
لوگوی فارسی سفید اورنگ

مشاوره مالی:

خدمات مشاوره مالی اورنگ:

شرکت اورنگ با بهره‌گیری از با سابقه‌ترین و خبره‌ترین حسابداران، مدیران و مشاوران مالی خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره مالی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات به طور عمومی زیر مجموعه خدمات مشاوره طراحی استراتژیهای مالی، مشاوره سرمایه گذاری و راههای تامین مالی، مشاوره مالیاتی و امور بیمه، مشاوره انتخاب بهترین سیستمهای مالیاتی و مشاوره ساختن تیم مالی بوده و به شرح زیر میباشند:

مشاوره طراحی استراتژیهای مالی شرکت

شرکت های در حال رشد اغلب به نقطه ای می رسند که نیازمند راهنمایی‌های حرفه‌ای در حوزه تدوین استراتژی جدید هستند، اما به خدمت گرفتن یک مدیر استراتژیک  تمام وقت برای کسب و کارها هزینه سنگینی در پی دارد.

مشاورین اورنگ به شما این امکان را می دهند که این مزایا را بر اساس موارد مورد نیاز خود و بدون هزینه‌های سنگین به دست آورید. ما با تهیه گزارشات استراتژی به شما کمک می کنیم تا شاخص های عملکرد کلیدی خود را افزایش دهید، هزینه های سربار اضافی غیر ضروری را برطرف و هزینه های خود را بهینه کنید و بر توسعه مشارکت و اشتراک تماس در بازار خود تمرکز کنید.

مشاوره طراحی استراتژیهای مالی

مشاوره سرمایه گذاری و راههای تامین مالی

تامین مالی به فرآیندی اطلاق می شود که تامین سرمایه موردنیاز برای فعالیت‌های اقتصادی، خرید تجهیزات و سرمایه‌گذاری انجام می‌ شود. تامین مالی در تمام نظام‌های اقتصادی حیاتی است و این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد تا محصولات موردنیاز خود را خریداری و تامین کنند. تامین مالی برای ایجاد، توسعه و افزایش سودآوری کسب‌و کار امری ضروری محسوب می‌ شود.

مشاوره سرمایه گذاری و تامین مالی

‌مشاوره مالیاتی و بیمه

قوانین مالیاتی بعضا پیچیدگی‌هایی دارد که برای رسیدن به درک درستی از آن‌ها باید سواد حقوقی و تخصصی بالایی در این زمینه داشته باشید. استفاده از مشاوره مالی و مالیاتی در جلوگیری از تحمیل هزینه‌های مالیاتی به شرکت بسیار مؤثر است. از جمله خدمات اورنگ در این زمینه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مشاوره مالیاتی و بیمه ای در خصوص مسائل مطروحه از جانب کارفرما و بررسی و نظارت بر واحد مالی طبق قوانین مذکور
  2. مشاوره مالیاتی و بیمه ای درخصوص تنظیم قراردادهای فروش کالا و خدمات، قراردادهای همکاری مشترک (مشارکتی)
  3. مشاوره بیمه‌ای و مرتبط با مسائل قانون کار درخصوص تنظیم قراردادهای پرسنلی و روابط میان پرسنل و کارفرما، قانون تجارت، قانون تامین اجتماعی و قانون کار برای تمامی مدیران و پرسنل شرکتها
  4. مشاوره و تنظیم آئین نامه های داخلی مورد نیاز از جمله آئین نامه معاملات، آیین نامه حقوق و دستمزد و سایر آئین نامه های مورد نیاز
  5. نظارت بر واحد حسابداری و ارائه راهکار به منظور رفع نقاط ضعف
  6. ارائه لیستهای بیمه و مالیات حقوق مرتبط با قوانین بیمه و مالیات

مشاوره مالیاتی و بیمه

مشاوره انتخاب بهترین سیستمهای مالی

انتخاب یک سیستم مالی یکی از اولین و مهمترین اقدامات تیم مالی یک شرکت است. انتخاب یک سیستم مالی جامع و مناسب با نیازهای شرکت می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش کارآمدی عملکرد تیم مالی، کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در زمان و افزایش بهره‌وری داشته باشد.

علاوه بر آن، انتخاب یک سیستم مالی مناسب و مطابقت آن با فرایندهای مورد استفاده شرکت می‌تواند از دردسرهای فراوانی در ادامه مسیر شرکت جلوگیری کند و شرکت را در برابر مخاطرات و مسائل مالی پیش رو بیمه کند.

انتخاب بهترین سیستمهای مالی

مشاوره ساختن تیم مالی

اولین و پایه‌ای ترین قدم در مسیر مالی یک شرکت، ساخت تیم مالی مجرب و کارآمد و مجهز به دانش روز است. یک تیم مالی توانمند می‌تواند از ایجاد اصطکاک در شرکت جلوگیری کند، امکان استفاه از تسهیلات و امکانات و تخفیفات مختلف مالیاتی و بیمه‌ای را برای شرکت فراهم آورد و حتی کمکی به تیم مدیریتی برای جذب سرمایه و تامین مالی در زمان رشد یا حتی در شرایط نامساعد باشد.

تیم مشاوره مالی اورنگ با بیش از ۲۰ سال سابقه مالی، حسابداری و مدیریتی آماده ارائه مشاوره برای ساختن تیم مالی متخصص و مجرب به شماست.

ساختن تیم مالی

روش کار ما به چه شکل است؟

قرار ملاقات

۱. قرار ملاقات

شروع هر همکاری با شناخت و نیازسنجی اتفاق میفتد. برگذاری یک جلسه رو در رو یا آنلاین طبق نظر شما بهترین روش برای نیازسنجی و تعیین خواسته‌های شما از ما است.

طرح پیشنهادی

۲. طرح پیشنهادی

با بررسی کامل نیازهای شما و توانمندیهای ما، طرح پیشنهادی اولیه توسط کارشناسان اورنگ طراحی شده و برای بررسی و اصلاحات در اختیار شما قرار میگیرد.

امضای قرارداد

۳. امضای قرارداد

پس از اصلاحات نهایی، شفاف سازی نیازها و خواسته های شما و تعیین دقیق فازهای پروژه، کارهای زیرمجموعه‌ هر فاز و زمانبندی آنها با توافق طرفین، نوبت به امضای قرارداد میرسد.

مشاوره

۴. مشاوره

تیم اورنگ بلافاصله بعد از امضای قرارداد کار را شروع میکند، و از این مرحله تا انتهای پروژه به شما در تک تک مراحل کار مشاوره تخصصی را بر حسب نیاز شما ارائه خواهد داد.

عجله دارید؟

جهت مشاوره و ثبت درخواست فوری می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۷۷۰۹۱۳ و یا شماره همراه ۰۹۱۹۵۱۰۹۱۱۴ تماس حاصل فرمایید.

نیاز به مشاوره